Opinie o Finea

OPINIE O FINEA
LICZYMY SIĘ Z TWOIM ZDANIEM

Finea w swoim DNA ma pomoc i wsparcie dla przedsiębiorców.
To dlatego oferujemy najszerszy na rynku zakres rozwiązań dla przedsiębiorców.
Uważnie wsłuchujemy się w opinie o Finea naszych klientów i rozwijamy firmę tak, aby współpraca z nami była dla nich jak najbardziej owocna.

 

 

WSPÓŁPRACA TO DIALOG, NIE MONOLOG

W Finea każdy klient może liczyć na specjalne traktowanie. To dla Ciebie kształtujemy nasze produktu i dla Ciebie zmieniamy się na lepsze. Wszystko po to, aby dostarczać najwyższej jakości produkt faktoringowy, który w największym stopniu spełnia Twoje oczekiwania.

ZAUFANIE
I PARTNERSKIE RELACJE

Faktoring Finea to usługa oparta na zaufaniu i partnerskich relacjach. Z naszymi klientami działamy ramię w ramię, aby poprawnie zidentyfikować potrzeby w zakresie finansowania
i wspólnie wypracować najbardziej dogodną formę współpracy.

OPINIE O FINEA. GŁOS NASZYCH KLIENTÓW
JEST NAJWAŻNIEJSZY

TO MÓWI SAMO ZA SIEBIE!

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Jakub

Jestem niesamowicie zadowolony z mojego doświadczenia z tą firmą. Od samego początku odczułem że są to profesjonaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem w swojej dziedzinie.

Przede wszystkim, obsługa klienta była niesamowicie przyjazna i pomocna. Zawsze otrzymywałem odpowiedzi na moje pytania w czasie i otrzymałem wsparcie na każdym etapie procesu faktoringowego. Niezależnie od tego, czy miałem pytania dotyczące formalności, harmonogramów płatności czy innych zawiłości finansowych, personel firmy faktoringowej był zawsze gotowy, aby mi pomóc.

Dodatkowo, proces faktoringowy przebiegł niezwykle sprawnie i bezproblemowo. Finea była bardzo skrupulatna i dokładna w swojej pracy, co pozwoliło mi skoncentrować się na prowadzeniu mojego biznesu. Dzięki ich usługom mogłem skrócić cykl płatności i poprawić płynność finansową mojej firmy.

Co więcej, warunki oferowane przez firmę faktoringową były bardzo konkurencyjne. Otrzymałem odpowiednią wartość za moje faktury, a opłaty były jasno przedstawione i uczciwe. Nie było żadnych ukrytych kosztów ani niejasności w umowie. Byłem mile zaskoczony również elastycznością firmy faktoringowej, która była w stanie dostosować się do moich indywidualnych potrzeb.

Podsumowując, polecam tę firmę faktoringową z całego serca. Ich profesjonalizm, skuteczność, przyjazna obsługa klienta i konkurencyjne warunki sprawiają, że są niezastąpionym partnerem biznesowym. Dzięki nim, moja firma zyskała stabilność finansową i mogłem skupić się na jej rozwoju.

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Katarzyna

Jestem klientką Finea od 2 miesięcy i mega pozytywnie obsłużoną. Uważam, że obecnie jest najbardziej przyjazną, bezkonfliktową i w istocie prostą ale rzeczową w obsłudze firmą faktoringową na polskim rynku względem przedsiębiorcy.

Szkoda czasu na poszukiwanie nowego finansowania na rynku, ponieważ u innych firm faktoringowych jesteśmy zasypywani papierologią. Jeżeli ktoś szanuje swój czas i zdrowie POLECAM FIRMĘ FINEA z pełną odpowiedzialnością.

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Szymon

Współpracuję z FINEA od ponad roku. Świetne rozwiązania finansowe np. ze względu na faktoring cichy, jaki oferują. Profesjonalna obsługa, pieniądze w ustalonym terminie, transparentne koszty usług, polecam zarówno na mniejsze wydatki jak też większe faktury 🙂

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Artur

Korzystam z ich usług od kilku miesięcy i jestem mega zadowolony. Szybko załatwione formalności, szybko są pieniądze na koncie, super obsługa.

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Kamil

Dobra firma do współpracy. Pan przydzielony do nas wywarł dobre pierwsze wrażenie, rzetelny i cierpliwy! Warunki były jasno przedstawione a samych formalności faktycznie minimum co jest bardzo na plus. Pomoc była nieoceniona i faktycznie lęki początkującego przedsiębiorcy stały się nieco mniejsze.

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Jarek

Szybka, fachowa konsultacja. Jasne, czytelne procedury. Ekspresowe uruchomienie finansowania. Szczególna pochwała dla eksperta ds. faktoringu za podejście do klienta.

 

Opinie o finea w sieci

W mediach branżowych i rankingach nie jesteśmy anonimowi!

Miejsce 1
w rankingu firm faktoringowych portalu mała-firma.pl
Zobacz ranking
Miejsce 1
w rankingu mikrofaktoringu według blogera finansowego Wojciecha Matuły
Zobacz ranking
Miejsce 3
wśród faktorów dla małych firm według portalu Firmowakasa.pl
Zobacz ranking
Miejsce 2
w rankingu firm faktoringowych według portalu Faktura.pl
Zobacz ranking
Lider mikrofaktoringu według portalu Scroll.morele.net
Zobacz ranking
Jedyny mikrofaktoring, który znalazł się w rankingu portalu Czerwona-skarbonka.pl
Zobacz ranking

Skontaktuj się z nami!

Co dla Ciebie jest najważniejsze w prowadzeniu swojej firmy? Wypełnij formularz, podziel się z nami swoimi doświadczeniami i dowiedz się więcej o naszym finansowaniu!

FINEA SA

ul. Adama Branickiego 15,

02-972 Warszawa

Biuro Sprzedaży

+48 732 489 171

kontakt@finea.pl

Obsługa Klienta

+48 732 489 174 dok@finea.pl

Współpraca Biznesowa

partner@finea.pl

Windykacja

windykacja@finea.pl

Marketing i Media

kontakt@finea.pl