Jak zdobyć finansowanie?

Oferta Finea

Prosto, przejrzyście i elastycznie.

Nasz system powstał po to aby pozyskanie finansowania było jak najbardziej przyjazne dla naszego Klienta. Zostaw kontakt do siebie, a szybko skontaktuje się z Tobą nasz Doradca i pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania.

A wszystko to będziesz mógł na bieżąco obserwować na swoim monitorze.

Dlaczego warto pracować z nami?

Szybko

Rozumiemy, że w pracy naszych Klientów zdarzają się sytuacje awaryjne, dlatego działamy natychmiastowo. Płynność finansowa Klienta jest dla nas kluczowa. Naszym celem jest przelanie pieniędzy jeszcze tego samego dnia.

przejrzysty faktoring
Przejrzyście

Naszym celem jest zbudowanie relacji opartych na partnerstwie i zaufaniu, dlatego od samego początku staramy się w jak najprostszy sposób wytłumaczyć koszty i korzyści faktoringu.

bezpieczny faktoring
Elastycznie

Klient jest dla nas najważniejszy. Wiemy, że słyszysz to wielokrotnie. U nas jest to fakt. Kontaktujemy się z Tobą po to aby dobrać rozwiązanie, które realnie będzie dla Ciebie najlepszym.

bezpieczny faktoring
Bezpiecznie

Jako fintech cały czas się rozwijamy, by usługa i jej cały proces był jak najbardziej dla Ciebie komfortowy. Współpracując z nami bardzo szybko dostrzeżesz różnicę pomiędzy nami a konkurencją.

Działamy Szybko.

Finea to rozwiązanie fintechowe w dużym stopniu oparte na technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej podejmować decyzje o przyznaniu finansowania Twojej firmie. To oznacza, że możesz otrzymać pieniądze nawet tego samego dnia, w którym zostawiłeś zgłoszenie do nas.

finea powiadomienie push
aplikacja finea na komputery PC

Prosto i przejrzyście.

Naszym celem jest zbudowanie relacji opartych na partnerstwie i zaufaniu, dlatego od samego początku staramy się w jak najprostszy sposób wytłumaczyć koszty i korzyści faktoringu.

Elastyczna oferta dopasowana do Twoich potrzeb.

Mamy szeroki zakres usług, od faktoringu klasycznego, poprzez odwrotny aż po finansowanie wkładu własnego za leasing. Nie musisz znać się na faktoringu, Doradca pomoże Ci dobrać to co będzie najlepsze dla Twojej firmy.

mobilna aplikacja finea

Finea zmienia świat biznesu.

Robimy to poprawiając przepływy pieniężne pomiędzy firmami. Od samego początku naszym celem było upraszczanie świata finansów aby stał się maksymalnie przyjazny dla Klienta. Chcemy byś czuł się bezpiecznie i szybciej spełniał swoje biznesowe cele, dlatego wspieramy firmy, tak aby mogły rozwijać się szybciej.

Dlatego stworzyliśmy nowoczesny system do wsparcia finansowania Twojej firmy. Jego największą zaletą jest szybkość działania. Dzięki czemu jesteś w stanie w kilka minut otrzymać pieniądze za wystawioną fakturę na swoje konto. Dodatkowo, dzięki wsparciu naszych pracowników, zapewnimy Ci dużą elastyczność, dostosowując pomoc do Twoich faktycznych potrzeb.